Hullieboerderij 2019 ravotten

Gisteren donderdag 7 maart 2019, zijn er 12 kids tussen de 6 en 9 jaar meegeweest naar de Hullie speelboerderij. Bij binnenkomst hadden we al moeite om ze nog even bij elkaar te houden. Eerst even inschrijven en een plaatsje zoeken zodat de jassen en schoenen uitkonden. Hierna werden ze losgelaten om 13.00 uur. Wij als begeleiding hebben met ons vieren rustig tot 15.45 uur aan tafel gezeten en de kids bijna niet meer gezien. Ze vlogen nog netjes weg, maar als ze terug kwamen zag je ze veranderen. Rode konen, natte haren, druk en bezweet. Hup een kan ranja erdoor  heen jagen en weer gaan spelen en ravotten. Zo zijn er 5 kannen ranja door heen gegaan in deze 3 uur. Om 15.45 uur zijn we ze gaan zoeken. Dat betekent alle kamers aflopen of er ergens een paar van onze groep te vinden zijn. Uiteindelijk om 16.00 uur iedereen gevonden en weer terug naar de auto's. Bij de Misse werden de kids weer overgedragen aan de ouders of opa's die ze kwamen halen. Allen waren moe, bezweet maar voldaan. Wat opviel dat op de heenweg in de auto ze heel druk waren maar op de terugweg was het opvallend rustig.  Kids bedankt het was een gezellige en leuke middag,

de jeugdcommisie.

Sponsoren

Voor ambitie op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website