De Activiteiten commissie zoekt verjonging!

Ben jij een gezelligheidsdier en zit jij boordevol ideeën? Of zou je graag een steentje willen bijdragen aan de activiteiten binnen onze club? Wij zijn op zoek naar een (of twee) algemeen lid activiteitencommissie! Samen met de overige vaste commissieleden ben je verantwoordelijk voor het verzinnen van leuke (nieuwe) activiteiten of help je mee tijdens één van de vaste activiteiten zoals het beachtoernooi of bijvoorbeeld de playbackshow. De commissie kent al enkele jaren een vaste samenstellen en deze ervaring delen wij graag met leergierige organisatietalenten.

Ben je nieuwsgierig en wil je graag meer weten, neem dan contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Sponsoren

Voor ambitie op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website