De juichfoto's van de Clubdag

Juichten onze teams omdat de Oranje Heren op het WK in Bulgarije van Olympisch Kampioen Brazilie wonnen tijdens onze Clubdag? Of was het juist, omdat ze -opnieuw spectaculair!- op de zondag dat we de foto's van alle spelers en teams op de website knutselden, wonnen van Frankrijk?

Nee hoor, ze juichen omdat ze volop vertrouwen hebben in het komend seizoen. En als je nu al zeker weet dat er veel te juichen zal zijn komend seizoen, dan is het handig om al vast juichfoto's te hebben. Bekijk ze hieronder allemaal:

  • 1808 meisjesb1 juich

  • 1809 cmv3 juich

  • 1809 dames1 juich

  • 1809 dames2 blom

  • 1809 dames2 juich

  • 1809 heren2 greenscreen

  • 1809 heren2 juich

Plaats de wedstrijdverslagen op de website!

Plaats dus na een goede pot volleybal het wedstrijdverslag op de website en kies de foto (directory: /teams/seizoen_1819/juich ) erbij. We wensen alle teams veel plezier en juich-momentjes toe komend seizoen.

Het "Green screen"

Waarom stonden we voor een groen doek voor de teamfoto's? Dat groen kunnen we vrij eenvoudig vervangen door een andere achtergrond, voorbeeld:

1809 heren2 greenscreen

Sponsoren

Voor ambitie op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website