Communicatie commissaris

In een groeiende vereniging, zoals de onze, is een PR-commissie die uit twee commissies bestaat niet langer wenselijk. We willen de PR-commissie splitsen in een Sponsorcommissie en een Communicatiecommissie.

We zijn dus op zoek naar een voorzitter van deze communicatiecommissie (zie ook het beleidsplan), die zich met de interne en externe communicatie & marketing van onze vereniging in de regio gaat bezighouden. Of dit een vrijwilligers-functie voor één persoon is of dat je de taken wilt splitsen over meerdere personen in een commissie, kan de commissaris zelf bepalen.

Taken (ook verder zelf in te vullen natuurlijk):

  • Nieuws verzamelen in de club (en aangeleverd krijgen) om naar leden, vrijwilligers, pers en externe relaties te versturen met de nieuwsbrief (MailChimp)
  • Beheer van de informatie op de website en in de sociale media (op dit moment vooral Facebook)
  • Ondersteunen van de huidige groep redacteurs van de website (probleempjes oplossen, verbeter-ideetjes doorvoeren)
  • Contacten onderhouden met de ICT-leverancier (en sponsor) van de website
  • Komborden rondom de dorpen (toestemming vragen bij de gemeente nav de wedstrijdplanning, datums bestellen bij Fish, borden plaatsen conform de afspraken)
  • Samen met de ledenwerving-commissie zorgen dat onze club in de Sjors Sportief vermeld wordt (boekje van de gemeente, voor de basisschool-leerlingen)
  • Bijhouden brochures en wedstrijdplanningen, die we uitdelen
  • Organiseren van de wedstrijdflyer voor de thuiswedstrijden D1 en H1 (verzamelen van de vooraankondigingen van de wedstrijden)
  • Persberichten naar de verschillende pers-contacten en media (veelal in samenwerking met commissarissen, coaches en teammanagers H1 en D1)

Omdat marketing zich ook veel op externe relaties, ondernemers en sponsors zal richten, ligt een goede samenwerking met de sponsorcommissie voor de hand. In eerste instantie willen we de communicatiecommissie in het bestuur vertegenwoordigt laten blijven voor de sponsorcommissaris. Als dit niet handig blijkt (veel informatie en communicatie over wat er in de club gebeurt ontstaat in en gaat door het bestuur), dan kunnen we tezijnertijd belissen om van de communicatie een aparte bestuursfunctie te maken.

Contact:

Contactpersoon: Anouk Vink, stuur een e-mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Heb je interesse? Overleg met Anouk, Gerard Verheij (huidige Sponsorcommissaris, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of met Julliette van Rooij, onze voorzitter: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Business
Sterke relaties met ondernemingen

Voor ambitieus op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website