Coordinator Nieuwsbrief

Sinds september 2013, toen onze Heren druk bezig waren kampioen te worden in de eerste divisie, versturen we een digitiale nieuwsbrief, via de e-mail, aan onze leden, vrijwilligers, geinteresseerden, sponsors, ondernemers, de media, collega-verenigingen etc. Eerst alleen voor de thuiswedstrijden van Heren 1, maar sinds april 2017 ook voor de thuiswedstrijden van Dames 1. Vanwege tijdgebrek verschijnt de nieuwsbrief sinds het voorjaar 2018 minder vaak.  

Velen missen de nieuwsbrief zeer!

Het is erg leuk om jullie telkens weer op een grappige of enthousiaste manier alle leden te informeren over alles wat er in onze club gebeurt. Er staan ruim 600 mensen op de mailinglijst en de nieuwsbrief wordt enorm gewaardeerd. En zeker ook door ondernemers en onze zakelijke relaties. Regelmatig omtvingen we complimenten. Voor velen is de nieuwsbrief een regelmatig herinnering aan een ambitieuze volleybalvereniging, en nu de nieuwsbrief minder vaak verstuurd wordt, blijken velen dat regelmatig bericht van en contact met hun club te missen!
MailChimp HLB

Coordinator Nieuwsbrief

Wie neemt deze leuke taak over? Of welk team of groepje leden? Het is niet moeilijk, en alles is kant en klaar ingeregeld. En je weet clubzaken als eerste! We versturen een nieuwsbrief voor elke thuiswedstrijd van Dames 1 en/of Heren 1. De nieuwsbrief wordt heel eenvoudig in elkaar gezet in een website (MailChimp) en verstuurd. 

Kijk hier hoe het werkt: MailChimp

Stuur een e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Business
Sterke relaties met ondernemingen

Voor ambitieus op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website