Lid Bondsraad Nevobo Zuid (tot 15mrt18)

Het hoogste orgaan van de Nevobo zijn de volleybalverenigingen zelf! Leden en verenigingen worden vertegenwoordigd door Bondsraadleden vanuit de vier regio's. Regio Zuid wordt door maximaal vijf Bondsraadleden vertegenwoordigd in de Bondsraad, het hoogst besluitvormende orgaan binnen de Nevobo.

Wij zijn een ambitieuze volleybalvereniging

Het past bij onze ambities en bij het niveau waarop onze club speelt in de competities, om zeggenschap te willen hebben in de Bondsraad van de Nevobo. Ook kan het belangrijk zijn voor onze vereniging om op de hoogte te blijven van zaken waar de Nevobo beslissingen over neemt. Ze beinvloeden immers de clubs, zeker de clubs in onze regio die in de hoogste divisies volleyballen...

Soms zoekt men kandidaten voor de Bondsraad...

Af en toe zoekt men nieuwe leden voor de Bondsraad regio Zuid. De laatste keer was in februari 2018. Die vacature sloot op 15 maart 2018. Zie hieronder. Denk bij een volgende gelegenheid eens na of jij wellicht de geschikte kandidaat bent voor de Nevobo Bondsraad... 

pdfOproep_kandidaten_Bondsraad_namens_Regio_Zuid.pdf

Business
Sterke relaties met ondernemingen

Voor ambitieus op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website