hlb van daal ds logo 400px 1

Voor onze jeugdleden en hun ouders

Zaterdag 12 december 2020 houdt de volleybalvereniging HLB/DS weer de jaarlijkse Kerststerrenactie. Door Corona zal de actie anders in elkaar zitten als normaal. Hij begint om 9.30 uur en duurt tot ongeveer 13.30 uur. Het startpunt is veranderd. Dit is manege de Jacobahal aan de Hooidonksestraat – Paterstraat te Den Dungen.

Voor het uitvoeren van deze actie hebben we alle jeugdleden (t/m 16 jaar) nodig. Dus ook jeugdleden uit seniorenteams. De spelregels zijn anders als in voorgaande jaren. Wel blijft hetzelfde dat iedereen meedoet en dezelfde bijdrage levert.

Spelregels:

 • - Verkoop per jeugdlid van 8 rode en 2 witte kerststerren
 • - We doen alleen voorverkoop in je eigen omgeving bij familie, vrienden etc en dus niet langs de deuren gaan
 • - Ouders halen bij de manege, waarbij je de parkeerplaats oprijdt vanaf de Paterstraat, de kerststerren op. Daar wachten op een oprij teken tot bij de Jacobahal, waarna je 10 kerststerren krijgt per kind. Mocht je meer kerststerren willen hebben laat dit dan van tevoren weten. We hebben er namelijk nog een aantal over die we ook graag willen verkopen.
 • - Betaling gaarne vooraf middels overmaken per bank, pinnen kan ter plaatse of ter plaatse per tikkie.  Rekeningnummer: NL 58 RABO 0158 5271 78 tnv P.Gooijaers onder vermelding van welk kind de kerststerren dan al betaald zijn.
 • - Neem 2 huishoudkratten of dozen van je zelf mee waar de kerststerren in kunnen staan. Hierdoor hoef je die dag geen kratten waar de kerststerren instonden terug te brengen.
 • - Inladen in kratten wordt voor je gedaan dus je blijft in de auto zitten. (wel even de achterklep van de auto openmaken.
 • - Houd 1,5 m afstand van elkaar en zorg voor eigen beschermingsmiddelen. (handschoenen, mondkapjes, ontsmettingsmiddel)
 • - Na de actie komt er dus niemand terug bij de Jacobahal. Er is dus geen gezamenlijke afsluiting.
 • - Kosten kerststerren: 1 voor 3,75 euro,  2 voor 7,50 euro en 3 voor 11 euro
 • - 30 - 10.00 CMV teams
 • - 00 – 10.30 C teams
 • - 30 – 11.00 B teams
 • - 00 – 11.30 A teams
 • - 30 – 12.00 overige leden

Waarom deze kerststerrenactie:

Buiten het feit van de organisatie van allerlei activiteiten is  het dit jaar vooral van belang voor het voortbestaan van de vereniging. Ondanks Corona proberen we zo veilig mogelijk te werken en dat is ook de reden dat we niet langs de deur gaan om te verkopen.

De jeugdcommissie

Nieuwsartikelen van HLB/DS

Sponsoren

Voor ambitie op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website